اخبار

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» نوشته خانم اکرم اسلامی

تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن» نوشته خانم اکرم اسلامی
در مراسم یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که به مناسبت بیست و نهمین دوره هفته‌ کتاب جمهوری اسلامی ایران و همزمان با آیین ملی تجلیل از مادران شهدا و تقدیر از نویسندگان کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «تنها گریه کن» منتشر شد.
به گزارش امو زنان و خانواده حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از روابط عمومی معاونت امور فرهنگی به نقل از ستاد خبری بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم
ـ با شوق و عطش، این کتاب شگفتی‌ساز را خواندم و چشم و دل را شستشو دادم. همه چیز در این کتاب، عالی است؛ روایت، عالی؛ راوی، عالی؛ نگارش، عالی؛ سلیقه‌ی تدوین و گردآوری، عالی، و شهید و نگاه مرحمت سالار شهیدان به او و مادرش در نهایت علوّ و رفعت .. هیچ سرمایه‌ی معنوی برای کشور و ملّت و انقلاب برتر از اینها نیست. سرمایه‌ی باارزش دیگر، قدرت نگارش لطیف و گویایی است که این ماجرای عاشقانه‌ی مادرانه به آن نیاز داشت.

در این ‌مراسم که همزمان با آیین ملی تجلیل از مادران شهدا و تقدیر از نویسندگان کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس بود، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «تنها گریه کن» منتشر شد.

کتاب «تنها گریه کن»، شامل روایت زندگی اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان در دوران مبارزات انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پس از آن است که به قلم اکرم اسلامی تدوین و توسط انتشارات حماسه یاران منتشر شده است.۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۰۹
تعداد بازدید : ۸۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید