اخبار

توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد/ فایل الکترونیک

توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد/ فایل الکترونیک

توسط دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شد/ فایل الکترونیک
کتاب نامه، یادبود مکتوبی است که دفتر حفظ و و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای منتشر شده و به شرکنندگان در مراسم رونمایی از تقریظ‌های رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب‌ها اهدا می شود. این شماره از کتاب‌نامه ویژه تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب تنها گریه کن است که می توانید فایل آن را دریافت و مطالعه کنید.

به گزارش امور زنان و خانواده حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در مراسم یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که به مناسبت هفته‌ی کتاب و کتابخوانی و همزمان با آیین ملی تجلیل از مادران شهدا و تقدیر از نویسندگان کتاب‌های مرتبط با دفاع مقدس برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «تنها گریه کن» منتشر شد.

کتاب «تنها گریه کن»، روایت زندگی «سرکار خانم اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان»، در دوران مبارزات انقلاب اسلامی، جنگ  تحمیلی و پس از آن است که به قلم خانم اکرم اسلامی تدوین و توسط انتشارات حماسه یاران منتشر شده است. پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به‌مناسبت «یازدهمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت» و انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «تنها گریه کن»، ویژه‌نامه‌ی «کتابنامه» را منتشر کرده است. این ویژه‌نامه شامل گفت‌وگوهایی با خانم اشرف سادات منتظری راوی کتاب، خانم اکرم اسلامی نویسنده کتاب، یادداشت‌های تعدادی از فعالان حوزه ادبیات دفاع مقدس و یک شعر ترکیب‌بند در رسای مادران و همسران شهدا است.

فایل کتاب را از اینجا دریافت کنید. 

۱ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۳
تعداد بازدید : ۶۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید