اخبار استان ها

اخبار ویژه

Loading

اخبار استان ها

برگزاری همایش پیاده روی به مناسبت هفته سلامت بانوان با حضور بانوان شاغل و بازنشسته اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی
عضو شورای فرهنگی _ علمی بانوان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان مرکزی از برگزاری همایش پیاده روی با حضور بانوان شاغل و بازنشسته این اداره خبرداد.
همایش منطقه ای گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان گسترش فرهنگ عفاف-سبک زندگی اسلامی-ایرانی برگزار می‌شود
عبیدالله رستمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان از برگزاری همایش منطقه ای گام دوم انقلاب اسلامی با عنوان گسترش فرهنگ عفاف-سبک زندگی اسلامی-ایرانی به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و با همکاری 5 استان غربی کشور در آذرماه سال جاری خبرداد.
از «جشن کتاب و کودک» تا نشست های تخصصی «آسیب شناسی نشر کودکان»
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و ترویج کتابخوانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به مناسبت فرارسیدن هفته ملی کودک برنامه های نهاد در این هفته را تشریح کرد.
کارگاه آموزشی مهارت کنترل خشم برگزار شد
کارگاه آموزشی مهارت کنترل خشم به همت اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه برگزار شد.
معرفی بانوان برگزیده مسابقه سراسری کتابخوانی «حاج جلال»
مراسم اختتامیه و معرفی برگزیدگان مسابقه سراسری کتابخوانی برداشت آزاد ادبی از کتاب «حاج جلال»، خاطرات پدر سرداران شهید ابوالقاسم و علیرضا حاجی بابایی در همدان برگزار شد.
چهارمین همایش رهروان زینبی در ابهر برگزار شد
به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی(ع) و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس، چهارمین همایش رهروان زینبی با هدف بزرگداشت مقام حضرت زینب (س) به عنوان نخستین پیام رسان فرهنگ عاشورا در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) شریف آباد ابهر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد.
اختتامیه سومین سوگواره شعر "عقیق" در شفت با حضور بانوان شاعر برگزار شد
آیین اختتامیه سومین سوگواره شعر عاشورایی"عقیق" به همت دبیرخانه برگزاری سوگواره شعر شفت، چهارم مهرماه در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
شرکت گروه نمایشی  «سایدا» در جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان
فردین وکیلی از شرکت گروه نمایشی کودکان با نام «سایدا» در پنجمین دوره جام باشگاه‌های کتابخوانی کودک و نوجوان خبر داد
از برگزیدگان پویش مردمی "مروارید نهان" تجلیل شد
از برگزیدگان پویش مردمی "مروارید نهان" ویژه معرفی و الگوسازی بانوان عفیف و موفق در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی در دفتر نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین تجلیل شد.
۱۰ فیلم سینمایی در جشنواره کودکان و نوجوانان قم اکران می‌شود
رئیس اداره سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در نشست خبری سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودک و نوجوان با اشاره به برگزاری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، گفت: این جشنواره در قم در هفته ملی کودک و طی روزهای ۱۶ تا ۲۰ مهرماه در پردیس سینمایی ونوس برگزار و ۱۰ فیلم کودک و نوجوان نیز به نمایش گذاشته می‌شود.
« قبلی صفحه ۱ از ۳۳ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »